Language

  Поширені запитання

  Чому саме Durex®?

  Ми виготовляємо презервативи вже понад 80 років. Надбаний досвід дав змогу Durex® стати світовим лідером у цій категорії.

  Усі наші презервативи розроблено з матеріалів найвищої якості. Кожен продукт протестовано за допомогою електроніки на відсутність браку. Інновації в усьому – ось наше кредо.

  Це означає, що всі презервативи Durex® мають спеціальну анатомічну форму «Easy-on» (легкість у надяганні), яка забезпечує не лише швидке та легке надягання, але й комфорт і безпеку під час використання.

  Як Durex® перевіряє якість своїх презервативів?

  Кожен презерватив Durex® перевіряється за допомогою електроніки на порушення цілісності та на відповідність стандартам.

  Окрім цього, вибрані випадковим чином зразки з кожної партії перевіряються за допомогою спеціального тесту на максимальне розтягування.

  Після перевірки на відповідність стандартам розміру і товщини зразки продуваються повітрям для перевірки на міцність і еластичність. (Презервативи Durex® витримують навантаження до 40 літрів повітря без пошкоджень.)

  Крім того, на них чекає «водяний» тест, який перевіряє на протікання: презервативи наповнюють водою, залишають наповненими протягом однієї хвилини і перекочують по спеціальному папері, на якому помітне навіть найменше протікання.

  Щомісяця на фабриках Durex® проводяться близько двох мільйонів таких тестів.

  Яким стандартам відповідає Durex®?

  Презервативи Durex® створили новий світовий стандарт якості, об’єднавши і вдосконаливши всі відомі національні та міжнародні стандарти.

  Ми підвищили вимоги до якості Durex®, щоб бути впевненими, що як і раніше, перевершуємо чинні нормативи.

  Наприклад, за міжнародними вимогами презерватив повинен витримувати 18 літрів повітря. Наш стандарт ‒ 22 літри. Однак, на практиці будь-який презерватив Durex® здатен витримати до 40 літрів!

  Чи справді більш тонкі презервативи частіше рвуться?

  Ні. Насправді товщина презерватива і безпека його використання ніяк не пов’язані.

  Чи можу я використовувати презервативи з різними смаками як для орального, так і для вагінального сексу?

  Презервативи Durex® зі смаковими добавками створені передусім для вагінального сексу. Проте ви можете використовувати їх і для орального сексу, адже це безпечно. Ми рекомендуємо користуватися двома різними презервативами для орального і вагінального сексу.

  Чи безпечно користуватися презервативом під водою або в душі?

  Досліджень з використання презервативів у воді або під водою не проводили. Однак ризик зісковзування, наприклад, за цих умов зростає. Морська сіль, швидше за все, не може пошкодити презерватив, але хімічні речовини, що додають у басейни (зокрема хлор і озон), можуть. Масла для ванни та інші хімічні рідини, що використовують у душі, здатні негативно вплинути на латексний матеріал.

  Навіщо використовувати гелі-змазки?

  Тривалий час вважалося, що гелями-змазками користуються лише геї або жінки з вагінальною сухістю. Але зараз усе більше людей користуються гелями-змазками, щоб покращити відчуття під час сексу.

  Гелі-змазки серії Durex® Play створені, щоб ви отримали свій найкращий сексуальний досвід!

  Чи можу я використовувати презервативи для анального сексу?

  На сьогодні не існує спеціальних стандартів виробництва презервативів для анального сексу. Тому рекомендується використовувати презервативи з додатковою змазкою на водній або силіконовій основі, щоб зменшити ризик зісковзування чи пошкодження презерватива.

  Що означають цифри на звороті упаковки (фольги) презерватива? Ви можете сказати, де був придбаний цей продукт?

  Вся інформація про продукт займала б надто багато місця, тому ми лишаємо лише номер партії для контролю санітарних інстанцій. Однак загальні відомості ми зможемо вам надати.

  Фольгу та картонну упаковку Durex® нумерують: на них позначають термін придатності щойно вони випускаються із заводу. Зазвичай надходження до нашого складу займає близько 90 днів, звідси продукт поставляється у пункти роздрібної торгівлі. Зазначений на етикетці проміжок часу - термін придатності, протягом якого продукт здатен зберігати свої властивості. Згідно досліджень, термін придатності презервативів Durex® сягає до 5 років.

  Наприклад, термін придатності 2014-05 говорить про те, що презерватив було виготовлено у травні 2009 року і, швидше за все, він надійшов у продаж після червня 2009.

  Якщо у жінки недостатньо власної змазки, чи означає це, що вона не збуджена?

  Ні, змазка в жінки може зникати із багатьох причин: через стрес, після пологів, після використання тампонів, а також під час змін гормонального фону.

  Чи безпечно використовувати гелі-змазки з презервативами?

  Так. Гелі-змазки Durex® мають водяну основу, що робить їх використання з презервативами абсолютно безпечним.

  Для яких частин тіла я можу використовувати гелі-змазки?

  Де завгодно і як завгодно. Лубриканти Durex® безпечні для використання на всьому тілі. Але ми не рекомендуємо використовувати лубриканти з ефектом поколювання для анального сексу. У цьому випадку деякі люди можуть відчувати дискомфорт.

  Чи можна використовувати гелі-змазки з масажерами?

  Для багатьох людей масаж із використанням лубриканта ‒ це приємне відкриття. Він дає змогу масажерові безперешкодно ковзати по тілу, забезпечуючи інтенсивніші відчуття.

  Усі гелі-змазки Durex® абсолютно безпечні в поєднанні з будь-якими масажерами і легко змиваються водою.

  Як мені використовувати гель-змазку і скільки її потрібно?

  Не існує жодних правил. Усе, що ми можемо порадити, ‒ розслабтеся, насолоджуйтеся і експериментуйте!

  Якщо ви використовуєте лубрикант уперше, видавіть його незначну масу на пальці, потім нанесіть на інтимні зони. Ви можете використовувати гель-змазку і коли надягли презерватив, і до цього.

  Намагайтеся не використовувати забагато змазки до того, як надягнули презерватив, інакше він може зісковзнути під час сексу.