Language

  Розвіeмо порноміфи

  Розвіємо порноміфи

  01 Лют 2020
  Layout:

  Розвіємо порноміфи

  Все, що Ви хотіли знати про ХХХ-фільми, але соромилися запитати

  Багато людей уперше дізнаються про інтимну близькість із порнофільмів. Однак якщо естетично відзняті еротичні фільми для дорослих можуть підвищити сексуальну грамотність, то порно — навряд. Далі спростуємо найпоширеніші порноміфи.

  1. Міф: прелюдії — це для зануд. У порнофільмах герої одразу переходять до найголовнішого — вони навіть не цілуються! Реальність: для збудження потрібен час, особливо жінкам. Порнозірки використовують гель-змазку. Крім того, між дублями є перерви, щоб актори розігрілися.

  2. Міф: усі жінки обожнюють позицію «чоловік позаду». Реальність: це насправді дуже вдала позиція… для камери! Ось чому рідко який порнофільм обходиться без цієї пози. Насправді одні жінки полюбляють її, інші — ні. У будь-якому разі це — не єдина позиція під час статевого акту.

  3. Міф: користуватися презервативами необов’язково. Хоча презервативам у порно почали приділяти більше уваги, у фільмах герої здебільшого демонструють незахищений статевий акт. Реальність: актори проходять медичні тести кожні 30 днів, щоб упевнитися, що вони не заразилися ЗПСШ*, і працюють лише з партнерами, які пройшли такі огляди. Те, що ви дивитеся — це вигадка, а не реальність. Користуйтеся презервативом.

  4. Міф: груповий статевий акт — звичайна справа. У порно всі хочуть усіх. Реальність: далеко не кожну людину можна схилити навіть до пестощів утрьох.

  5. Міф: анальний секс — це легко. Замість змазки в порнофільмах найчастіше використовують слину. Реальність: під час анального інтиму не обійтися без попередніх пестощів, повільних рухів і великої кількості гелю-змазки.

  6. Міф: кінчати на неї — звична річ. Реальність: якщо комусь це й подобається, то таких любительок набагато менше, ніж показують у порно. Робіть так лише після згоди партнерки.

  7. Міф: у всіх чоловіків величезні члени. Реальність: розмір членів у порноакторів далекий від середньостатистичного.

  8. Міф: у чоловіків ніколи немає проблем з ерекцією. Реальність: це всього лише кіно! У порно ви не побачите передчасної еякуляції або відсутності ерекції, але все це ви можете зустріти в житті.

   9. Міф: усі жінки люблять брудні слівця. Реальність: комусь вони подобаються, а комусь здаються принизливими, смішними чи неприємними. Краще уточніть цей момент, перш ніж давати волю фантазії.

  10. Міф: ваше тіло має бути ідеальним. Реальність: у фільмах показують чоловіків і жінок із бездоганною фігурою. Актори працюють над собою, адже мати добрий вигляд оголеними — частина їхньої професії. Любіть своє тіло таким, яким воно є. А якщо не задоволені фізичною формою, стежте за харчуванням і займайтеся спортом.

  * Захворювання, що передаються статевим шляхом.

   

   Зміст сайта призначений для аудиторії 18+