Обираємо іграшки для гарячого дуету

У XXI столітті табу, пов'язані з секс-іграшками, нарешті зникають. І це чудово. Сучасні пари не соромляться використовувати різні девайси для посилення насолоди, але підібрати їх буває досить складно. Адже секс-шопи пропонують величезний асортимент цікавих девайсів для двох.

Для початку — ознайомтесь з інформацією про девайси в Інтернеті. Впевнені, що це допоможе визначитись, що зараз цікаво вашій парі :)

Вагінальні кульки

Це одна з найдавніших секс-іграшок. З назви зрозуміло, що вагінальні кульки використовують лише жінки, але чоловікам дуже подобається спостерігати за цим спокусливим процесом. Так, це крутий девайс для сексуальних експериментів.

Крім традиційного використання, вони ще підсилюють відчуття під час анального сексу, залишаючись у піхві. Подвійна стимуляція допоможе жінці відчути глибокий оргазм.

До речі, кожен чоловік мріє, щоб його партнерка відчувала оргазм (це найкраще підтвердження його мужності), але для досягнення задоволення жінкам необхідно тримати в тонусі свої інтимні м'язи. Пружні м'язи підвищують рівень приємних відчуттів під час сексу не тільки у жінок ;)

Вібратор для пар

Це — справжній витвір еротичного мистецтва. Так-так, вони можуть бути дуже різними за формою. Багато пар використовують їх для нових емоцій у сексуальному житті.

Вузький кінець парного вібратора розташовується в піхві, а своєї вібрацією стимулює пеніс і піхву одночасно. Партнери можуть насолоджуватися спільним досягненням кульмінації.

Вібратори бувають зі спецефектами:

  1. підсвічування;
  2. блискучий гель всередині;
  3. леопардове забарвлення :)

До речі, вібратори є не тільки вагінальні. У секс-шопі можна придбати моделі з додатковою стимуляцією клітора та точки G, для подвійного проникнення та навіть грудей.

Ваша пара дізнається багато нового про чуттєвість ;)

Ерекційне віброкільце

Віброкільце вважається одним з найпопулярніших аксесуарів серед інтимних товарів. Адже кожен чоловік мріє дарувати задоволення своїй партнерці якомога довше, але фізично це буває складно. Ерекційне кільце допоможе збільшити тривалість сексу.

Як це працює? Щільне стискання члена у його основі подовжує ерекцію, але це далеко не все. Кільце на член можна сміливо назвати іграшкою для двох. Воно не тільки подовжує секс, а й підсилює відчуття партнерки. Для цього необхідно вибирати ерекційне кільце зі стимулятором клітора.

Віброкільце не рекомендується носити більше 20 хвилин. Обов'язково використовуйте цей девайс з лубрикантами на водній основі від Durex.

Найголовніше — розуміти свої бажання та бажання свого партнера. Це збільшує шанси отримати задоволення.

Durex бажає вам самопізнання своєї сексуальності. Прислухайтесь до тіла — це головний маяк вашої особистості.

 

Зміст сайту призначений для аудиторії 18+