Руйнуємо міфи про оргазм, секс і задоволення.

Багато непорозумінь та дезінформації виникає там, де справа доходить до сексу, мастурбації та оргазмів. Багато цих міфів шкодять насолоді, яку б ви могли отримувати від сексу, спричиняючи зайві хвилювання і тиск.

Інші змушують людей ігнорувати чудові поради та підказки, які могли б суттєво урізноманітнити їхнє сексуальне життя, перевівши з категорії «так, нормально» до «мммм, о Боже!»

У цій статті сексолог Алікс Фокс розглядає кілька поширених стереотипів та страхів - і розкриває їхню справжню природу...

"презервативи знижують задоволення від сексу для обох партнерів – гума ставить бар’єр між коханцями"

Презервативи часто критикують за «зменшення чутливості». Насправді, деякі дослідження Durex® показали, що 65% чоловіків і 85% жінок вважають, що з презервативами їм тяжче досягти кульмінації.*

Проте технологічні можливості роблять сучасні презервативи надзвичайно тонкими: Durex® Invisible тонші навіть за натуральний каучуковий презерватив, розроблений компанією Durex®, і спеціально призначені для підвищення чутливості, одночасно забезпечуючи високий рівень безпеки та захисту. Крім того є Durex® Real Feel, виготовлений з поліізопрену: м'якого, гнучкого матеріалу наступного покоління без латексу, що забезпечує природне відчуття дотику шкіри до шкіри. Отже, якщо у вашій уяві презервативи мають погану репутацію, саме час оновити ваші уявлення!

Презервативи насправді можуть додати відчуття та переваги. Durex® Pleasuremax мають крапки та ребра в основі, розташовані так, щоб тертись об клітор, коли він проникає всередину жінки. Durex® Dual Extase також мають рельєфну текстуру, а всередині містять лубрикант з 5% розчином бензокаїну, який допомагає хлопцям сповільнитися, щоб обидва партнери могли довше насолоджуватися сексом. Результат? Жінки отримують більше стимуляції + більше часу для підготовки до оргазму під час статевого акту = більше шансів на неймовірні одночасні оргазми!

А нові Durex® Intense просто сенсаційні! Вони мають крапки та ребра, а зовнішня поверхня покрита стимулюючим гелем, що посилює приток крові до статевих органів, даючи збудливі хвилі потепління, охолодження та поколювання. Ці презервативи не лише не перешкоджають задоволенню, вони розроблені для покращення сексу та підсилення оргазму у жінок.

Презервативи роблять більш чистим та безпечним секс під час менструації, адже у цей час шийка матки опускається нижче та стає більш відкритою та вразливою до інфекцій. І, звичайно, розуміння, що ви обидва захищені від небажаної вагітності та ІПСШ допомагає розслабитися і зосередитися на приємному.

“чоловічі оргазми на першому місці, жіночі на другому – насамперед, у сексі слід дбати про його задоволення; якщо жінка досягає кульмінації, це просто бонус!”

У минулому вважали, що чоловічі оргазми - це основна частина сексу. Вважалося очевидним, що хоча чоловік-партнер завжди має досягти кульмінації, жінка не завжди може … або скоріше за все не досягне її. Якщо їй вдалося, то це чудово – але саме його Великий О вважається абсолютною потребою для сексу, її ж сприймається як випадкова приємність. Передбачається, що статевий акт закінчується, як тільки чоловік досягне своєї вершини – навіть, якщо жінка залишається незадоволеною, збудженою і сухою.

Це неправильно. І так не повинно бути. Насправді, це один із найнебезпечніших міфів про оргазм. Дослідження Durex® показало, що більше двох третин жінок не завжди досягають кульмінації під час сексу - і це необхідно змінювати.**

Історично так склалося, оскільки чоловіча еякуляція є важливою для продовження роду, тоді як жіночий оргазм - ні (хоча деякі еволюційні теорії припускають, що м'язові скорочення під час жіночого оргазму фактично допомагають перемістити сперматозоїди в матку для запліднення яєць, так що вони також відіграють репродуктивну роль). Звичайно, велику роль відіграли сексистські погляди на жінок та їхнє задоволення, яке вважалося менш серйозним, ніж чоловіче. У суспільній свідомості закарбувалося, що «секс насамперед призначений для його задоволення, не її». Якою б не була причина цього, настав час відмовитися від цієї брехні.

Сексуальне задоволення жінок на 100% таке ж важливе, як і чоловіків. Якщо жінці потрібно більше часу, щоб отримати оргазм, то нам потрібно витратити більше часу на доведення її до оргазму. Якщо жінці потрібна додаткова стимуляція, щоб злетіти до неба, тоді додаткова стимуляція - саме те, що вона повинна отримати. Якщо самого тільки проникнення недостатньо, щоб вона досягла максимуму, тоді статевий акт не повинен обертатися виключно довкола його пестощів і рухів. Секс завжди кращий, коли обидва партнери отримують насолоду. Більше того, рівноправний секс приводить до кращих, більш рівноправних відносин. Фантастичний секс – це такий, коли обидва партнери досягають оргазму.

“чоловіки почувають себе ображеними або нудяться, якщо жінка не може швидко досягти кульмінації, тому іноді краще симулювати оргазм”

Дослідження показали, що жінки зазвичай потребують більш тривалої стимуляції, ніж чоловіки, щоб досягти кульмінації: тоді як чоловікам зазвичай потрібно близько чотирьох хвилин, щоб досягти оргазму з партнером, у жінок це може зайняти до 20 хвилин або більше.*** На жаль, багатьом жінкам бракує впевненості, щоб гратися з партнером досить довго для отримання оргазму, або показати своїм коханцям техніку і дотики, які дійсно працюють для них. Натомість вони змушені прикидатися, що все добре, і симулювати свій Великий О, тільки щоб полестити своїм коханим.

Але «фейкові оргазми» викривлюють зворотний зв'язок: вдавані оргазми можуть переконати чоловіка, що він чудово справляється ... а це означає, що він не змінить поведінку ... і нічого не покращиться.

Більш конструктивним буде запропонувати спробувати щось новеньке разом, що з більшою вірогідністю сподобається обом. І хороший партнер має охоче експериментувати, шукаючи техніку, яка пройме вас до глибини душі.

Тим не менш, в одному випадку симуляція може бути позитивною. Цілеспрямовано стискаючи тазові м'язи, імітуючи скорочення під час оргазму, дихаючи швидше або глибше, або імітуючи інші фізіологічні ознаки оргазму, ви можете запустити справжній кульмінаційний момент, якщо ви до нього близькі. Просто переконайтеся, що ви стараєтеся для себе, а не для когось іншого.

“чоловіки ніколи не симулюють оргазми – вони стріляють щоразу, коли прицілюються!”

Можна припустити, що тільки жінки схильні симулювати свої оргазми. Чоловікам це не притаманно, тому що їхні «сексуальні вибухи» гарантовані ... так? Но за даними дослідження Університету штату Канзас, де було встановлено, що чверть чоловіків вдавали еякуляцію під час сексу. ****

Чому чоловік вдає оргазм у ліжку? Почнемо з того, що чоловікові можуть заважати різні фактори, такі як тривога, виснаження, алкоголь, антидепресанти та інші ліки. Тим не менш, багато дівчат відзначають, що їхні партнери звинувачують себе і думають, що вони «несексуальні» або «погані в ліжку», якщо еякуляція не відбувається. Отже, щоб уникнути неприємних моментів, вони вдають, що все пройшло як слід.

Чоловіки також симулюють оргазм, якщо їм здається, що статевий акт триває занадто довго, що вони роблять партнерці боляче, або щоб захистити свою гордість, якщо вони занадто втомлені і хочуть швидко закінчити секс-сеанс.

Урок? Секс може бути стресовим, а оргазм недосяжним для обох статей. Чесність, співчуття, спілкування та менша зацикленість на досягненні попередньо встановлених сексуальних «цілей» - це основа кращого інтимного життя для кожного.

“вправи кегеля корисні лише для старших жінок, або для матерів, які щойно народили"

Вправи Кегеля – це комплекс вправ, що зміцнюють лобково-куприковий м'яз, який також називають ЛК-м'язом або «м'язом тазового дна», який тягнеться від вашої лобкової кістки до крижу. Він контролює потік сечі, при сечовипусканні, та допомагає утримувати плід під час вагітності та при пологах.

Саме цей м'яз скорочується під час жіночого оргазму.

Вправи Кегеля дійсно допомагають при проблемах із нетриманням сечі – наприклад, якщо жінка може випадково обмочитися під час сміху або кашлю – які іноді виникають у жінок після пологів або в старості. Але, крім того, тонізуючи ЛК-м'яз і навчившись його контролювати, можна полегшити досягнення оргазму, зробити кульмінаційні моменти більш інтенсивними. Отже: вправи Кегеля - це чудова «сексуальна зарядка» для всіх жінок.

Для виконання, напружте м’язи всередині, точно так, як ви робите під час сечовипускання, якщо хочете зупинити потік рідини. Тримайте у напруженому стані, доки рахуєте до трьох. Розслабте, а потім повторіть 10-20 разів, тричі на день. Коли ви стаєте сильнішими, намагайтеся щоразу тримати довше, до десяти секунд. Приблизно через три тижні ви почнете помічати невелику різницю у відчуттях, коли ви стискаєтесь під час мастурбації або статевого акту.

* Опитування «Durex Invisible» серед 1532 дорослих чоловіків та жінок у Великобританії, у віці від 18 до 60 років, проведене у жовтні 2015 року.

** Опитування з кількома варіантами вибору серед 1500 дорослих чоловіків та жінок, у віці від 16 до 64 років, які є сексуально активними. Проведене у 2016 році британським агентством споживчих досліджень Ginger Comms.

*** Masters, William H.; Johnson, Virginia E.; Reproductive Biology Research Foundation (U.S.) (1966). Human Sexual Response. Little, Brown.

**** Men's and women's reports of pretending orgasm. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19707929