Все, що Ви хотіли знати про ХХХ-фільми, але соромилися запитати

Багато людей уперше дізнаються про інтимну близькість із порнофільмів. Однак якщо естетично відзняті еротичні фільми для дорослих можуть підвищити сексуальну грамотність, то порно — навряд. Далі спростуємо найпоширеніші порноміфи.

Міф: прелюдії – це для зануд

У порнофільмах герої одразу переходять до найголовнішого — вони навіть не цілуються! Реальність: для збудження потрібен час, особливо жінкам. Порнозірки використовують гель-змазку. Крім того, між дублями є перерви, щоб актори розігрілися.

Міф: усі жінки обожнюють позицію «чоловік позаду»

Реальність: це насправді дуже вдала позиція… для камери! Ось чому рідко який порнофільм обходиться без цієї пози. Насправді одні жінки полюбляють її, інші — ні. У будь-якому разі це — не єдина позиція під час статевого акту.

Міф: користуватися презервативами необов’язково

Хоча презервативам у порно почали приділяти більше уваги, у фільмах герої здебільшого демонструють незахищений статевий акт. Реальність: актори проходять медичні тести кожні 30 днів, щоб упевнитися, що вони не заразилися ЗПСШ*, і працюють лише з партнерами, які пройшли такі огляди. Те, що ви дивитеся — це вигадка, а не реальність. Користуйтеся презервативом.

Міф: груповий статевий акт – звичайна справа

У порно всі хочуть усіх. Реальність: далеко не кожну людину можна схилити навіть до пестощів утрьох.

Міф: анальний секс – це легко

Замість змазки в порнофільмах найчастіше використовують слину. Реальність: під час анального інтиму не обійтися без попередніх пестощів, повільних рухів і великої кількості гелю-змазки.

Міф: кінчати на неї – звичайна справа

Реальність: якщо комусь це й подобається, то таких любительок набагато менше, ніж показують у порно. Робіть так лише після згоди партнерки.

Міф: у всіх чоловіків величезні члени

Реальність: розмір членів у порноакторів далекий від середньостатистичного.

Міф: у чоловіків ніколи немає проблем з ерекцією

Реальність: це всього лише кіно! У порно ви не побачите передчасної еякуляції або відсутності ерекції, але все це ви можете зустріти в житті.

Міф: усі жінки люблять брудні слівця

Реальність: комусь вони подобаються, а комусь здаються принизливими, смішними чи неприємними. Краще уточніть цей момент, перш ніж давати волю фантазії.

Міф: ваше тіло має бути ідеальним

Реальність: у фільмах показують чоловіків і жінок із бездоганною фігурою. Актори працюють над собою, адже мати добрий вигляд оголеними — частина їхньої професії. Любіть своє тіло таким, яким воно є. А якщо не задоволені фізичною формою, стежте за харчуванням і займайтеся спортом.

* Захворювання, що передаються статевим шляхом.

 

Зміст сайта призначений для аудиторії 18+